دریانورد استفاده عنکبوت دریایی اکسیژن

دریانورد: استفاده عنکبوت دریایی اکسیژن سیستم اندام عنکبوت عنکبوت دریایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش رسانه‌های قطری به فهرست کارلوس کی‌روش

رسانه‌های قطری به فهرست کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی 2018 روسیه تصویر العمل نشان دادند. 

واکنش رسانه‌های قطری به فهرست کارلوس کی‌روش

واکنش رسانه های قطری به فهرست کارلوس کی روش

عبارات مهم : ایران

رسانه های قطری به فهرست کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی 2018 روسیه تصویر العمل نشان دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از الرای، کارلوس کی روش، فهرست 24 بازیکن را جهت اردوی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در ترکیه اعلام کرد. تصویر العمل هایی به فهرست سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنان ادامه دارد و این بار رسانه های قطری به این فهرست تصویر العمل نشان دادند.

روزنامه الرای در این باره نوشت: در فهرست کارلوس کی روش جهت جام جهانی 2018 روسیه نام دو بازیکن از لیگ ستارگان قطر به چشم می آید، نخست مرتضی پورعلی گنجی که با شایستگی در این فهرست قرار گرفت. او بازی های درخشانی را با پیراهن السد به نمایش گذاشت و از عالی ترین های لیگ قطر بود. پورعلی گنجی سهم بسزایی در افزایش السد به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشته است.

واکنش رسانه‌های قطری به فهرست کارلوس کی‌روش

در ادامه این گزارش آمده است: پورعلی گنجی از مدافعانی است که می تواند در هر دیداری آینده ساز ظاهر شود. او در کنار به جای آوردن نقش دفاعی خود در کارهای هجومی هم شرکت می کند و گل های حساسی جهت السد به ثمر رسانده هست. در فهرست کارلوس کی روش یک بازیکن دیگر از لیگ ستارگان قطر به چشم می آید و او کسی جز مهدی طارمی، مهاجم الغرافه نیست ولی این سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از کم کردن فهرستش از 35 بازیکن به 24 بازیکن نام سروش رفیعی، بازیکن الخور را خط زد و این تصمیم او طبیعی بود، آیا که سروش نتوانست عملکرد خود با الخور در لیگ قطر داشته باشد.

روزنامه استاد الدوحه هم با تیتر” سروش در فهرست کی روش جهت جام جهانی پیش رو قرار نگرفت، نوشت: در فهرست کارلوس کی روش نام از سروش رفیعی به چشم نمی آید ولی مهدی طارمی و مرتضی پور علی گنجی در این فهرست وجود دارند. البته پژمان منتظری، بازیکن سابق الاهلی، مسعود شجاعی، بازیکن سابق الغرافه و اشکان دژاگه، بازیکن سابق العربی هم در این فهرست وجود دارند.

رسانه‌های قطری به فهرست کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی 2018 روسیه تصویر العمل نشان دادند. 

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | بازیکن | فوتبال | رسانه ها | کارلوس کی روش | مرتضی پورعلی گنجی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz