دریانورد استفاده عنکبوت دریایی اکسیژن

دریانورد: استفاده عنکبوت دریایی اکسیژن سیستم اندام عنکبوت عنکبوت دریایی

گت بلاگز اخبار اجتماعی استمرار بارش باران و برف در کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به بارش باران و برف در نقاط متفاوت کشورگفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های آینده نگری هواشناسی امروز فعالیت

استمرار بارش باران و برف در کشور

استمرار بارش باران و برف در کشور

عبارات مهم : باران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به بارش باران و برف در نقاط متفاوت کشورگفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های آینده نگری هواشناسی امروز فعالیت سامانه بارشی به صورت بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق در مرزهای شرقی کشور ادامه دارد و به تدریج این سامانه از کشور خارج می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا افزود: امروز سامانه بارشی دیگری از غرب وارد کشور می شود و ابرناکی، بارش برف و باران و وزش باد در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و از بعد از ظهر به تدریج در دامنه های البرز مرکزی و غرب سواحل کشور را موجب می شود.

وی در ادامه گفت: فردا ( ۸ اسفند ماه) فعالیت این سامانه علاوه بر نیمه غربی به تدریج بعضی مناطق مرکز و شرق کشور را فرا می گیرد و باعث زیاد کردن ابر و بارش باران و برف می شود همچنین شاخه جنوبی این موج در استان های فارس، بوشهر، هرمزگان و غرب کرمان باعث رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید خواهد شد.

استمرار بارش باران و برف در کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی افزود: روز چهارشنبه (۹ اسفند ماه) زیاد مناطق کشور آسمان نیمه ابری و ابری همراه با بارندگی خواهند داشت. در مناطق غرب و شمال غرب کشور بارش ها خفیف و پراکنده خواهد بود.

وظیفه با بیان اینکه امروز زیاد کردن نسبی دما در استان های ساحلی خزر رخ می دهد، گفت: در بخش هایی از گیلان و اردبیل با وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد بود و مجددا از آخرهای وقت امروز با شمالی شدن جریانات به تدریج کم کردن نسبی دما و بارش باران در سواحل و بارش برف در مناطق مرتفع و کوهستانی آینده نگری می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به بارش باران و برف در نقاط متفاوت کشورگفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های آینده نگری هواشناسی امروز فعالیت

وی افزود: فردا (۸ اسفند ماه) خلیج فارس و تنگه هرمز و چهارشنبه (۹ اسفند ماه) مناطق مرکزی و شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز مواج آینده نگری می شود. فردا در بعضی نقاط خوزستان احتمال پدیده گرد و خاک وجود دارد.

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت گفت: آسمان پایتخت فردا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران و وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۴ و ۵ درجه سانتیگراد و چهارشنبه (۹ اسفندماه) نیمه ابری گاهی همراه با رگبار باران و احتمال رعد و برق بتدریج کم کردن ابر و وزش باد آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای این روز به ۱۶ و ۵ درجه سانتیگراد می رسد.

استمرار بارش باران و برف در کشور

واژه های کلیدی: باران | همراه | اسفندماه | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz